Suvivor 2024 All Star’da bir ilk yaşandı! Düellonun kazananı belli oldu

MUSA CAN ÇAYAN- Birbirinden güçlü isimler ile birlikte soluksuz izlediğimiz Survivor 2024 All Star’ın üçüncü bölümü yayınlandı. Aksiyon dolu yarışmada öne çıkanlar şu şekilde:

İlk dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan konseyde Doğukan Manço’nun adı çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda da kaybeden mavi takımdan Yaman’ın adı çıkmıştı.

‘HAKAN ABİ ZEHİRLİ BİR YILAN’

Yaman, “Herkes benim ismimi yazdı.Yani Hakan abi ikinci dokunulmazlık oyunu bitti, mağlup olduk. Hakan abi diyor ki Özgür abiye, ‘Bir strateji yapacağım’ diyor. Kendi ismimi yazdırabilirim diyor. Sonra adaya geldik, toplandık. Herkese diyor ki ‘Benim ismimi belki size yazdırabilirim, siz ne düşünüyorsunuz’. Abi bir iyilik yapacaksan, o iyiliği söylemeyceksin. Benim önümde söylemeyeceksin veyahut insanların nabzını ölçmeyeceksin. Hakan abi zehirli bir yılan.” dedi.

‘YANLIŞ ANLAŞILDIM’

Hakan, ‘Survivor hayatımdaki dördüncü sezonum. Panaroma’sı her şeyi. Belki de içimin en buruk olduğu günlerden biri. Çünkü aklıma gelen başıma geldi. Biraz yanlış anlaşıldım. Hem karşıda Doğukan tarafından yanlış anlaşıldım hem de takım arkadaşlarımın bazıları yanlış anladı. Daha da önemlisi kendisine yardımcı olmaya çalıştığım Yaman beni yanlış anladı. Burada benim amacım gerçekten zayıf gördüğüm bir Doğukan’a karşı takımdan kuvvetli olabilecek birisinin karşına çıkıp Doğukan’ı yenmesi ve bir adayımızı içeri almaktı.” ifadelerini kullandı.

‘RESMEN AÇLIKLA MÜCADELE EDİYORUZ’

Merve, “Açız. Adaya geldiğimizden beri resmen açlıkla mücadele ediyoruz. En zor Survivor başlangıcını bu sezon yapmış olabilirim. Ne yiyeceğimiz vardı, ne palamız, hiçbir şeyimiz yoktu. O yüzden ödül oyununda bizim adadaki performansızı arttırmamıza çok fazla önem taşıyor’ dedi.

‘HERKES ZAYIF KOVALIYOR’

Nagihan, “Karşı takım olsun, bizim takım olsun biraz garantiye gitmek istiyorlar bunu fazlasıyla seziyoruz. İstatistik sezonu olduğu için herkes zayıf kovalıyor. Garanti sayı kovalıyor. Burada da çok adeletli bir sistem olmamış oluyor. Kaybedeceksem de güçlülere kaybedeyim ama aynı cesareti ben herkesten bekliyorum. Herkes çıksın çarpışsın. Zamanla zaten elmalar armutlar birbirinden ayrılacaktır.” diyerek Seda Aktuğlu’dan sonra Merve’ye hafif bir sitemde bulundu.

BATTANİYE TARTIŞMASI

Sahra ve Seda Aktuğlu battaniye yüzünden gerildi. Sahra, ‘Sabahtan beri… Al hepsi senin olsun. Al şimdi burada oturuyorum. Ben buraya bir battaniyeyle diye bu sorun oldu’dedi. Seda, ‘Bu hepsi aynıydı, buydu benim.” cevabını verdi. Sahra batanniyeyi fırlattı ve Seda’ya yanından gitmesini söyledi. Seda’da sinirlenerek ‘Bir daha bana böyle hayvan muamelesi yapma. Sen böyle atarsan bende böyle atarım” diyerek sinirlendi.

ÖDÜL OYUNUNU MAVİ TAKIM KAZANDI

Ödül oyununun ilk turunda Mavi takım kadınlarda 8-4 kazandı. İkinci turda mavi takım erkeklerde 8-1 kazanarak ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR’DA İLK DEFA GERÇEKLEŞEN DÜELLONUN KAZANANI BELLİ OLDU

Yaman başarı istatistiklerinde Doğukan’dan önde olduğu için oyunun sonuna karar verdi.

Suvivor 2024 All Star’ın ilk düello oyununu kazanan 5-0’lık skorla Yaman oldu. Yaman aynı zamanda dokunulmazlık alarak eleme potasından çıkmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir