Ricky Gervais’in Altın Küre Konuşması Sosyal Medyada Gündem Oldu: Hepiniz Epstein’in Arkadaşısınız

ABD’li milyarder Jeffrey Epstein skandalın her gün yeni bir gelişme ortaya çıkıyor. Bu kez sosyal medyada en konuşulan konulardan birisi de ünlü komedyen Ricky Gervais’in 2020’de Altın Küre Ödül Töreni’nde yaptığı konuşma oldu.

Gervais, salonda bulunanlara tokat gibi sözler sarfederek “Adam kendini öldürmüyor. Tıpkı Jeffrey Epstein gibi. Kesin sesinizi, hepinizin arkadaşı olduğunu biliyorum bu adamın ama umrumda değil” dedi.

Gervas’in konuşması şöyle:

“Bu salonda dünyanın en büyük TV ve film yapımcıları var. Her kesimden insan var ve hepsinin bir ortak noktası var. Hepsi de Ronan Farrow’dan korkuyor. (Holywood’da taciz olaylarını çıkaran gazeteci) Sizin için geliyor. Hepiniz adına konuşuyorum sapıklar. Bu yıl önemli bir yıldı, pedofili filmleri için önemli bir yıldı. Surviving R. Kelly, Leaving Neverland, Two Popes. Susun, umrumda bile değilsiniz.

“BURADAKİLERİN EPSTEIN’İN ARKADAŞINI OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Bu şovu izlemek yerine benim dizim After Life’ın tüm sezonunun izleyebilirsiniz. Dizinin konusu karısı kanser olduğu için kendini öldürmek isteyen bir adam. Ve buna rağmen bu ödül töreninden daha eğlenceli. 2. sezon için spoiler vereyim; Adam kendini öldürmüyor. Tıpkı Jeffrey Epstein gibi. Kesin sesinizi, hepinizin arkadaşı olduğunu biliyorum bu adamın ama umrumda değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir