Astrolog Nuray Sayarı’nın Aylar Önce Armağan Çağlayan’a “İktidar Değişmeyecek” Demesi Yeniden Gündeme Geldi

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, YouTube programına aldığı konuklarla sık sık gündeme geliyor. 3 ay önce 196Sekiz kanalında sunduğu programa katılan astrolog Nuray Sayarı’nın 2023 seçimleri konusunda yaptığı açıklamalar yeniden gündeme geldi. Armağan Çağlayan’a ‘2027’ye kadar Türkiye’ye huzur yok’ diyen Nuray Sayarı, iktidarın değişmeyeceğini söylemişti. Gelin detaylara birlikte bakalım…

YouTube’da ünlü isimleri konuk ettiği programıyla dikkat çeken ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, son dönemde kanser hastalığıyla boğuştuğu için kısa bir ara verdi bildiğiniz gibi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Çağlayan’ın yorumları sık sık magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Bu konulardan bir tanesi de tüm Türkiye’nin büyük bir heyecanla beklediği 14 Mayıs seçimleri.

Seçimlere sayılı gün kala, daha önceki aylarda seçimle ilgili yapılan yorumlar yeniden su yüzüne çıkıyor.

Cumhurbaşkanı’nın kim olacağı konusunda tartışmalar dört bir yandan devam ederken 3 ay önce astrolog Nuray Sayarı’nın, Armağan Çağlayan’ın programına katılıp konu hakkında yaptığı yorum yeniden gündeme geldi.

Haritalara, gökyüzü hareketlerine ve daha pek çok etkene bakarak olayları yorumlayan ve bunu bir bilim dalı altında işleyen astrologlar, elbette seçim sürecinde de geleceğe yönelik çıkarımlarda bulunuyor. Armağan Çağlayan da aylar öncesinden Nuray Sayarı’ya konu hakkında birkaç soru yöneltmiş.

Zor Ama Yine De Sor programına katılan Nuray Sayarı’ya “Türkiye’yi bir sistem değişikliği bekliyor mu yoksa her şey aynı mı gidecek?” diye soran Armağan Çağlayan, Sayarı’dan öngörülerini istedi.

Sayarı ise konu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidarda kalmaya devam edeceğini dile getirdi. “Her şey aynı gidecek, hiçbir şey değişmeyecek. Bu da ülkenin hayrına olacak.” ifadeleri ise dikkat çekti.

Sorduğu sorunun ardından aldığı cevap karşısında suratı düştüğü görülen Armağan Çağlayan, “Anladım, çok keyifli bir sohbetti.” ifadeleriyle programa son verdi.

Programı merak edenler için linkini buraya bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir